APZ.PL - Dietetyka w Praktyce. Rozwój i Innowacje
kontakt@apz.pl +48 62 720 40 46

Zapytaj o współpracę

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat uruchomienia poradni dietetycznej?

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

- Dane osobowe -
01. Imię i nazwisko
02. Wiek
- Dane adresowe -
03. Telefon kontaktowy
04. Adres mail
05. W jakich godzinach może skontaktować się z Tobą telefonicznie pracownik naszej firmy
- Ankieta -
06. Co po raz pierwszy zachęciło Cię do kontaktu z naszą firmą
07. Czy posiadasz już informacje na temat naszego projektu?
08. Jakie jest Twoje obecne wykształcenie w zakresie żywienia i dietetyki
09. Jaki jest Twój obecny status zatrudnienia
10. Jaki rodzaj zagadnień dietetycznych najbardziej Cię interesuje?
11. Gdzie planujesz uruchomić swoją poradnię?
12. W jakiej miejscowości planujesz otwarcie gabinetu dietetycznego?
13. Czy prowadziłaś(eś) już wcześniej gabinet dietetyczny?
14. Czy posiadasz przygotowanie praktyczne w zakresie dietetyki (min. 3-4 miesiące pracy z klientami)?
15. Jaka jest Twoja dyspozycyjność czasowa do pracy w dietetyce
16. W jakim czasie planujesz otworzyć własną poradnię?
17. W jakim stopniu zainteresował Cię nasz projekt?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego w systemie franczyzowym. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

 

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do APZ.PL Spółka z o.o. z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim, ul. Biskupa Arkadiusza Lisieckiego 13 wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto I Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000853208 (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:
„Zgadzam się na przetwarzanie przez APZ.PL Spółka z o.o. z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim, ul. Biskupa Arkadiusza Lisieckiego 13 wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto I Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000853208 (Pracodawca, administrator danych) danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: biuro@apz.pl

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 24 miesięcy.


Nasza firma jako Administrator Danych Osobowych powołała Inspektora Ochrony Danych, którym jest Jakub Szajdziński. Wszelkie zapytania, wnioski, skargi dotyczące przetwarzania danych osobowych przez naszą firmę (Administratora Danych Osobowych), zwane dalej Zgłoszeniami, należy kierować na następujący adres e-mail Inspektora Ochrony Danych Osobowych: iod@apz.pl lub w formie pisemnej na adres Agencja Promocji Zdrowia, ul. Lisieckiego 13, 63-400 Ostrów Wielkopolski, Polska.

W treści Zgłoszenia należy w sposób wyraźny wskazać:

  1. dane osoby lub osób, których dotyczy Zgłoszenie,
  2. zdarzenie, które jest powodem Zgłoszenia,
  3. przedstawić swoje żądania oraz podstawę prawną tych żądań,
  4. wskazać oczekiwany sposób załatwienia sprawy.