APZ.PL - Dietetyka w Praktyce. Rozwój i Innowacje
kontakt@apz.pl +48 733 125 125

Opinie

Opinie osób, które nam zaufały!

Michał Mossakowski - Wrocław Ocena opinii

Świetny zespół - bardzo pomocny, profesjonalny i z ogromnym doświadczeniem 😊 Jeśli ktoś marzy o przyszłości w branży dietetycznej, koniecznie powinien się zgłosić do APZ.PL - Dietetyka w Praktyce. Rozwój i Innowacje
4 kwietnia 2023

Michalina Diakow - Pleszew Ocena opinii

Jestem w sieci Fit Dietetyk od października 2022 i systematycznie rozwijam swoj biznes. Dziękuję wszystkim pracownikom APZ co codzienną pomoc w każdej, nawet nietypowej sprawie. Szczególnie doceniam obsługę w zakresie marketingu bo sama nie byłabym w stanie zająć się tymi zagadnieniami.

10 marca 2023

Beata Pożoga - Starachowice Ocena opinii

Cieszę się, że mam przyjemność współpracować z firmą APZ. Firma oferuje pomoc i wsparcie w każdej sytuacji. Doradza i wspiera oraz dzieli się wiedzą na temat prowadzenia biznesu i nie tylko. Zawsze mogę liczyć na ich wsparcie i pomoc. Razem z nimi przyjemnie prowadzi się biznes

13 lutego 2023

Agnieszka Brunka - Gdańsk Ocena opinii

Polecam współpracę z APZ ze względu na profesjonalizm, wsparcie na każdym etapie współpracy i przyjazną atmosferę. Firma zapewnia wiele szkoleń i podcastów a także wsparcie indywidualne. Cały zespół APZ jest bardzo przyjazny, pomocny i nie trzeba nigdy długo czekać na pomoc czy odpowiedź. Cenię sobie również, że dbają o dobre relacje dietetyków między sobą.

6 lutego 2023

Wiktoria Stołek - Nowa Sól Ocena opinii

Polecam współpracę z firmą APZ. Duża pomoc i zaangażowanie, wsparcie na każdym kroku i życzliwi ludzie, którzy zawsze służą swoją radą. Jestem na początku drogi, ale wiem, że będzie to owocna współpraca! :)

12 stycznia 2023

Magdalena Szatkowska - Włocławek Ocena opinii

Cały czas miałam wątpliwości czy warto teraz w tych czasach inflacji otwierać swój gabinet. Gdyby nie APZ sama nie zrobiłambym tak wiele na samym starcie. Ogromne wsparcie, pomoc, ludzie pełni pasji i chęci rozwoju. Wiem, że tutaj jest moje miejsce. Ta praca daje mi satysfakcję i nie żałuję, że podjęłam ten wielki krok. Bardzo polecam!!!

4 października 2022

Małgorzata Kurek - Środa Wielkopolska Ocena opinii

Zasłużone 5 gwiazdek. Pełen profesjonalizm, wsparcie i wprowadzenie krok po kroku we wszystkie kwestie związane z prowadzeniem własnych gabinetów. Pomoc we wszystkich zgłaszanych problamach, wielkie zaangażowanie wszystkich pracowników widoczne na każdym kroku, ogrom materiałów pomocniczych. Z całego serca polecam😊

29 kwietnia 2022

Jakub Chomej - Olsztyn Ocena opinii

Ciężko wyobrazić sobie prowadzenie gabinetu bez tak profesjonalnego wsparcia. Pomoc w każdym zakresie na bardzo wysokim poziomie, program rozbudowany, przy czym wyjątkowo prosty w obsłudze, a ludzie bardzo mili. Gdybym mógł dał bym wiecej niż 5 gwiazdek :)

6 kwietnia 2022

Konrad Stępnik - Brzeziny Ocena opinii

Fantastyczna firma, świetni ludzie. Ogromne wsparcie od samego początku nawiązania współpracy, pomoc na każdym etapie, która przyspieszyła rozwój zapewne 10-cio krotnie :) tłumna społeczność dietetyków oraz bezpośredni kontakt z zarządem i całym zespołem jest doskonałą inspiracją i sposobem na wymianę pomysłów. 10/10, 5 gwiazdek i polecam!

16 marca 2022

Aleksandra Rzepecka - Gniezno Ocena opinii

Bardzo cieszy mnie fakt, jak bardzo dzieki APZ można uporządkować pracę. I wszystko mieć w jednym miejscu. Program na którym pracujemy i ludzie, którzy go tworzą nie mają sobie równych! Ogromnie, ogromnie dziękuję :) 

16 grudnia 2021

Hanna Bodzioch - Jelcz-Laskowice Ocena opinii

Dopiero rozpoczynam współpracę z firmą APZ.PL a już od samego początku zostało mi przekazane ogrom informacji, pomysłów, rekomendacji, narzędzi, dzięki którym uwierzyłam, że praca w zawodzie dietetyka nie jest skazana na porażkę i mogę spełniać się zawodowo. Pełen profesjonalizm pod każdym względem. :)

21 października 2021

Patrycja Przybylska - Poznań Ocena opinii

Najlepsza dietetyczna decyzja w moim życiu. Wspaniały, intuicyjny, podręczny program do układania planów dietetycznych. sparcie merytoryczne, marketingowe - a nawet mentalne na najwyższym poziomie. Niec tylko pracować i obsługiwać pacjentów :) 

8 września 2021

Olga Wójcik - Świdnik Ocena opinii

Nie wyobrażam sobie, jak można działać bez wsparcia APZ, pracują tam fajni i przede wszystkim kompetentni ludzie.

4 września 2021

Anna Krasińska - Grudziądz Ocena opinii

Jakość i innowacyjność - dwa słowa oddające istotę działań APZ. Cenię za bardzo intuicyjny i posiadający wiele funkcji program dietetyczny, bezproblemowy kontakt z pracownikami firmy, możliwość dyskutowania na forum z innymi dietetykami (dzięki którym jestem na bieżąco ze wszystkimi nowinkami dietetycznymi i uczę się nowych rozwiązań). Moi pacjenci chwalą natomiast sposób wydania materiałów i ich oprawę graficzną. To dopiero początek współpracy z APZ, więc na wysnucie wniosków na temat rentowności poradni przyjdzie jeszcze czas, ale jak na razie jestem zadowolona. Polecam współpracę osobą, które chcą się rozwijać i cały czas "iść do przodu". W grupie jest to łatwiejsze.

17 lutego 2021

Joanna Kubat - Pabianice Ocena opinii

Pełen profesjonalizm, nieocenione wsparcie, dzielenie się wieloletnim doświadczeniem z nowymi współpracownikami, genialne oprogramowanie, pozwalające zaoszczędzić mnóstwo czasu i usprawnić pracę - to wszystko oferuje firma APZ. Gorąco polecam!

9 lutego 2021

Krystian Ściechowski - Bełchatów Ocena opinii

Cenię całe APZ za to, że cały czas daje wiele możliwości i narzędzi do ciągłego i nieustającego rozwoju dietetyka nie tylko w aspekcie biznesowym ale również zawodowym :) Chapeau bas dla całego zespołu APZ :)

12 października 2020

Marta Ciapczyńska - Zduńska Wola Ocena opinii

Jestem na początku drogi i współpracy z firmą APZ. Od pierwszych dni współpracy wszystkie zewnętrzne informację , opinie i rekomendację jakie zgromadziłam przed rozpoczęciem współpracy sprawdziły się. Z pełną odpowiedzialnością stwierdzam że firma APZ jest najlepszym wyborem jakiego mogłam dokonać. Pełen profesjonalizm pod względem szkoleń, obsługi, przygotowania merytorycznego, wsparcia technicznego i informatycznego. Idealny kontakt z biurem i wszystkimi pracownikami zajmującymi się osobistym projektem . Sprawy załatwiane szybko , kompleksowo i profesjonalnie a przy tym miło i sympatycznie. Polecam wszystkim którzy chcą stawiać pierwsze kroki w Dietetyce .

4 września 2020

Katarzyna Gaworska-Lipiec - Hipolitów Ocena opinii

Już po pierwszej rozmowie w siedzibie firmy z Panem Dariuszem przestałam zastanawiać się nad otworzeniem gabinetu samodzielnie. Własna działalność od dawna była moim marzeniem, więc wiedziałam, że chce podejść do tego na 100%, upewniając się kilka razy nad każdym krokiem. Możliwości jakie daje mi współpraca z APZ są nie do porównania z tym z czym musiałabym się zmierzyć sama. Mowa tu nie tylko o kosztach, ale i o zapleczu logistycznym i doświadczeniu. Dodatkowo pracują tam same przemiłe i profesjonalne osoby, które pomagają na każdym kroku od samego początku. Podsumowując niezmiernie się cieszę, że dołączyłam do grona dietetyków APZ.

2 września 2020

Marta Orzechowska - Białystok Ocena opinii

Sądzę, że podobnie jak niejeden dietetyk zastanawiałam się, czy (dosłownie) warto otwierać swój własny gabinet po ukończeniu studiów kierunkowych. Na szczęście trafiłam na czas naboru do APZ i od tego dnia moje życie nabrało rozpędu, a ja w końcu uwierzyłam, że jest realna szansa na pracę w ukochanym zawodzie :).
Oczywiście, należy liczyć się z tym, że 100% wpłat z wizyt nie trafi wyłącznie do kieszeni dietetyka, ale np. w moim przypadku (jako mamy 2 dzieci), gdy najzwyczajniej nie chcę tracić czasu na wyszukiwanie prawników/informatyków itd., którzy pomogą mi ruszyć z działalnością, forma franczyzy jest znacznie bardziej komfortowa.
Póki co, nie mogę powiedzieć absolutnie ani jednego złego słowa odnośnie kontaktu / podejścia do współpracującego dietetyka ze strony osób współtworzących działy APZ.
Cenię też możliwość , jaką daje franczyza z APZ , odnośnie prowadzenia szkoleń, prezentacji (poza tradycyjną formą przyjmowania klientów) .
Zaznaczę jeszcze na koniec, iż warto mieć w sobie choć odrobinę przedsiębiorczości i szczerą wiarę w to, że uda się skutecznie prowadzić poradnię, aby z większą pewnością rozpocząć wpółpracę z APZ. :)

14 lipca 2020

Agnieszka Curyło - Zgorzelec Ocena opinii

Bardzo się cieszę, że trafiłam na firmę APZ. Pełny profesjonalizm i ogromne wsparcie. Jest do bardzo dobra opcja dla każdego dietetyka. Wysokiej jakości materiały, wykfalifikowna kadra, cudowni ludzie.

13 lipca 2020

Olga Białas - Warszawa Ocena opinii

Najlepsza franczyza dla dietetyków! Pełen profesjonalizm, wsparcie i przeprowadzenie krok po kroku. Mnóstwo materiałów pomocnych w prowadzeniu gabinetu. Z całego serca polecam, bardzo owocna współpraca :) 

12 lipca 2020

Paulina Kudełka - Kościan Ocena opinii

Pełen profesjonalizm! Ogromną dumą jest dołączyć do zespołu i móc pracować z osobami z taką klasą i ogromną wiedzą! I przy tym spełniać swoje marzenia :)

9 czerwca 2020

Maria Meller - Wągrowiec Ocena opinii

Jestem niesamowicie dumna i wdzięczna, że rozpoczynam współpracę z firmą APZ. Firma oferuje profesjonalizm, rozwój, wsparcie, ale również opiekę od samego początku. I mowa tu o opiece takiej dosłownej, ludzkiej, bez żadnych barier. To właśnie szczere podejście przekonało mnie, że chcę pracować z takimi ludźmi. Przede mną jeszcze wiele pracy, aby rozwinąć swój gabinet dietetyczny, ale jestem przekonana, że z firmą APZ będzie to sama przyjemność!

14 stycznia 2020

Magdalena Łuszczak - Głogów Ocena opinii

Jestem związana z firma ponad 10 lat i jestem wdzięczna losowi że trafiłam do tak ambitnego projektu .Wiem, że to fraczyza ale ta firma jest jak rodzina tyle że bardzo duża .To co najbardziej doceniam to ogromne wsparcie ale przede wszystkim niesamowite tempo rozwoju na przestrzeni lat.APZ jest jak pędząca machina, która się nie zatrzymuje i to co oferuje w tej chwili w obsłudze dietetycznej jest na skalę Światową. Doceniają to Nasi pacjenci i jeśli ktoś raz nas odwiedzi odrazu poleca rodzinie i nie mówię tu tylko o programie do układanie diet (choć szokują jego możliwości )ale wyróżniamy się całym zapleczem w sparciu biznesowym dla dietetyków .

3 grudnia 2019

Chrystyna Turyk - Łódź Ocena opinii

Jestem bardzo zadowolona z współpracy z APZ. Firma bardzo pomaga w o tworzeniu własnego gabinetu i na każdym kroku można liczyć na wsparcie :)

16 listopada 2019

Patrycja Szul - Jelenia Góra Ocena opinii

Jak dotąd moje doświadczenie z APZ jest bardzo dobre. Cały sztab specjalistów mocno zaangażowanych w pomoc początkującej osobie :) Polecam :)

31 października 2019

Marta Greśkiw - Szczecin Ocena opinii

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z APZ. Szkolenie przygotowujące do zawodu na najwyższym możliwym poziomie, wszyscy bardzo mili i chętnie wyciągają pomocną dłoń. Zawsze można liczyć na wsparcie. Oprogramowanie bardzo wszechtronne i dopasowane do potrzeb zarówno dietetyka jak i pacjenta. Lepszej współpracy nie mogła nawiązać. :) 

17 października 2019

Dagmara Wójtowicz - Kłodzko Ocena opinii

Moja przygoda z APZ zaczęła się ponad rok temu w momencie kiedy po studiach zastanawiałam się co dalej... Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że to była najlepsza decyzja! Wsparcie i ogrom wiedzy które otrzymałam na początku okazały się nieocenione. Miałam to szczęście, że zaczynałam pod skrzydłami Pani Magdy, dla której nie ma rzeczy niemożliwych, niektóre wymagają tylko większej pracy;D Zawsze mogę liczyć na pomoc ze strony całego sztabu APZ w każdej dziedzinie, dzięki temu czuję się pewniej, mogę zająć się swoimi pacjentami i poświecić się w 100% dietetyce.

16 października 2019

Anna Noculak - Stalowa Wola Ocena opinii

Jestem bardzo zadowolona z kilkuletniej już współpracy z Agencją Promocji Zdrowia. Najlepszy na rynku program do układania jadłospisów, możliwość rozwoju, wsparcie na wielu płaszczyznach prowadzenia gabinetu dietetycznego i przede wszystkim pomocny, pełen zaangażowania Zespół, sprawiają, że decyzja o dołączeniu do sieci Dobry Dietetyk była jedną z najlepszych w mojej karierze zawodowej. Dziękuję :).

26 września 2019

Eliza Szelest - Chrzanów Ocena opinii

Współpraca z firmą APZ daje niesamowite korzyści podczas rozpoczynania jak i prowadzenia działalności. Rozwiązania informatyczne są na bardzo wysokim poziomie, wsparcie techniczne daje komfort pracy. Oprogramowanie jest niesamowicie zaawansowane a przy tym przyjemne wizualnie. Jestem pod wrażeniem jak cały zespół ze sobą współpracuje i zawsze można uzyskać pomoc w niejasnych kwestiach. Stworzona sieć jest jak rodzina i każdy może czuć się swobodnie a jednocześnie pod najlepszą opieką.

26 września 2019

Katarzyna Oskroba - Kętrzyn Ocena opinii

Bardzo się cieszę, że od razu po studiach miałam możliwość wstąpić do projektu APZ, bo jednak jako "świeżak" po studiach nie wiedziałam co dalej. Po pierwszym spotkaniu, gdzie przedstawiono mi dokładnie na czym polega cały projekt APZ wiedziałam, że muszę w to wejść, bo sama nie jestem w stanie zrobić nawet 30% tego.
No i weszłam - i jestem - i mam nadzieję trwać będę! Najwyższy poziom z każdej strony:
- doskonały program dietetyczny
- świetne rozwiązania marketingowe
- jakość usług
- i przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa, że jak coś się dzieje to załoga APZ zawsze pomoże! :)
POLECAM!

25 września 2019

Olga Kapinos - Skoroszyce Ocena opinii

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z APZ. Mogę liczyć na wsparcie w każdym temacie. Uważam że to była bardzo dobra decyzja dołączyć do zespołu naprawdę dobrych dietetyków, którzy wspierają pacjentów w różnych jednostkach chorobowych. Ponadto miałam do czynienia z różnymi programami do układania diet i zdecydowanie program jaki oferuje APZ jest NAJLEPSZY. Dziękuję za to że jesteście :)

25 września 2019

Marcelina Zygmunt - Kluczbork Ocena opinii

Polecam współpracę Z APZ. Przede wszystkim mili ludzie, zawsze służą szybką pomocą i zaskakują nowymi pomysłami w obszarze jakości usług dietetycznych.

24 września 2019

Hanna Kloczkowska - Zgierz Ocena opinii

Bardzo się cieszę ze współpracy z Agencją Promocji Zdrowia. Jest to firma uczciwa, której zależy na rozwoju i rozszerzaniu działalności dietetyka na różnych obszarach. Ludzie tworzący tę firmę są pasjonatami i świetnie wykonują swoją pracę. Nowo dołączający dietetyk ma poczucie wsparcia i przynależności do grupy, która zawsze mu pomoże :)

24 września 2019

Piotr Kaźmierczak - Jarocin Ocena opinii

Cieszę się, że miałem w życiu szansę spotkać na swojej drodze firmę APZ i ludzi z nią współpracujących. Niesamowity rozwój osobisty i możliwość współdziałania z dietetykami z całej Polski. Muszę stwierdzić, że współpraca z firmą układa się rewelacyjnie. Trudno sobie wyobrazić lepiej dopracowany system wdrożenia w zawód dietetyka. Nawiązanie współpracy z APZ było moim najlepszym wyborem życia zawodowego. Dzięki ogromnej pomocy mogę się przede wszystkim skupić na najważniejszej kwestii - czyli profesjonalnej obsłudze pacjenta. Resztę żmudnych i trudnych spraw mogę zepchnąć na dalszy plan, bo wiem, że zawsze mogę liczyć na pomoc.

23 września 2019

Ewelina Krutkiewicz - Sieradz Ocena opinii

Współpraca z APZ to jedna z najlepszych decyzji jaką podjęłam w życiu. Ogromny profesjonalizm i narzędzia stwarzają szerokie możliwości do pracy dietetykom. Firma ciągle się rozbudowuje i pokazuje nowe zakresy rozwoju na wielu płaszczyznach. APZ to nie tylko firma, ale również wspaniali ludzie, którzy służą pomocą i dobrą radą. Z całego serca polecam! :)

22 września 2019

Paulina Knop - Kraków Ocena opinii

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą APZ. Pomoc i wsparcie na każdym etapie współpracy. Co ważniejsze - szybka pomoc. Nowoczesne podejście w każdym aspekcie pracy w gabinecie jako dietetyk

21 września 2019

Kamil Osowski - Lębork Ocena opinii

APZ to nie tylko Firma ale głównie jedna wielka rodzina, na którą zawsze można liczyć. Współpracuję z APZ już od kilku lat i nigdy się na nich nie zawiodłem. Na pochwałę zasługuję przeogromna kreatywność, innowacyjność, która często wyprzedza aktualne trendy w dietetyce co pozwala na ciągły rozwój:) Polecam każdemu

20 września 2019

Martyna Diakow - Ostrów Wielkopolski Ocena opinii

Jestem ogromnie szczęśliwa i wdzięczna za możliwości jakie firma APZ stworzyła mi na starcie do zawodu dietetyka. Studiowałam dietetykę i jak 99% osób na roku nie miałam pomysłu co dalej. Spotykając na swojej drodze tak wspaniałą firmę i ludzi, wiedziałam, że będę mogła poczuć się pewnie i bezpiecznie. Nie pomyliłam się nawet przez moment. Dzisiaj mam świetnie prosperującą poradnię, mnóstwo klientów i ogromne perspektywy na przyszłość. Sama nie stworzyłabym tego nawet w ułamku procenta. Polecam firmę APZ każdemu dietetykowi któremu brakuje doświadczenia praktycznego i odwagi do podjęcia tego zawodowego kroku jakim jest własny gabinet. :)

18 września 2019

Ewelina Chrząścik - Kraków Ocena opinii

Bardzo polecam! Jeśli szukasz profesjonalnego podejścia i naprawdę dobrych ludzi to idealnie trafiłeś!
 

16 września 2019

Sylwia Rutkowska - Nysa Ocena opinii

Współpraca z APZ jest naprawdę bezproblemowa, zawsze można liczyć na wsparcie i pomoc już od samego początku. Narzędzia do prowadzenia poradni (m.in.program dietetyczny, kalendarz wizyt) są naprawdę wysokiej jakości.

12 września 2019

Dorota Lejkowska - Mikołów Ocena opinii

Wspaniały zespół ludzi, bardzo dobry program do układania diet, wszechstronne wsparcie ze strony firmy. W listopadzie rozpocznie się 7 rok mojej przygody i współpracy z APZ - gdyby było coś nie tak, to oczywiste że nie byłoby mnie tutaj. Polecam!

9 września 2019

Wojciech Drobiński - Gdańsk Ocena opinii

Spełniam się w tej pracy i odnalazłem sens funkcjonowania w zawodzie dietetyka :slightly_smiling_face: APZ - dziękuję za Wszystko!

 

19 sierpnia 2019

Aleksandra Gwazdacz - Żary Ocena opinii

Bardzo serdecznie polecam! Cudowne wsparcie ze strony firmy oraz świetnie przekazana wiedza na szkoleniu! Na szkoleniu bardzo prostym językiem dla każdego została przekazana wiedza na temat marketingu, chociaż nie dla każdego jest to łatwy i zrozumiały temat w życiu codziennym. 😁

11 maja 2019

Michał Marciniak - Łódź Ocena opinii

Bardzo profesjonalne podejście firmy Apz.pl podczas przeprowadzania szkolenia w ramach projektu Dobry Dietetyk. 👍 Jestem bardzo zadowolony i liczę na owocna współpracę! Z czystym sumieniem polecam‼️

25 marca 2019

Karolina Barczewska - Gliwice Ocena opinii

Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak profesjonalną firmą Szkolenie odbyło się na najwyższym poziomie, pracownicy APZ bardzo serdecznie mnie powitali i dbali na każdym kroku o to abym czuła się dobrze w ich siedzibie. Wszystkie informacje niezbędne do prowadzenia własnej działaności oraz całą swoją wiedzę przekazali w sposób bardzo klarowny i szczegółowy. Chętnie służyli pomocą w przypadku kiedy nie byłam czegoś pewna i wiem że w przyszłości też mogę liczyć na ich pomoc. Widać od razu, że takie zachowania nie są wyuczone tylko wszystko odbywa się w bardzo naturalny sposób . Podczas szkolenia można liczyć na kawę w nieograniczonych ilościach oraz pyszne jedzenie. Każdemu kto ma cień wątpliwości czy podjąć współpracę z APZ - serdecznie namawiam i polecam

27 lutego 2019

Marta Król - Bolesławiec Ocena opinii

Uważam, że podjęłam dobrą decyzję otwierając swój gabinet w sieci Dobry Dietetyk. :) co prawda jestem dopiero na początku drogi, ale widzę już, ile rozwiązań przychodzi mi z pomocą. Podejrzewam, że gdybym sama otwierała gabinet, nie wymyśliłabym połowy z nich, a zanim bym do tego doszła, minęłoby wiele lat i byłabym daleko w tyle za innymi dietetykami. Program, na którym pracujemy nie jest tylko programem do układania diet, ale jest całym wielkim systemem, nie ma nic dostępnego na rynku, co mogłoby się z nim równać.

12 grudnia 2018

Lilianna Dorosławska - Piaseczno Ocena opinii

Polecam współpracę z firmą APZ. Tu znajdziesz świetne możliwości rozwoju w zawodzie Dietetyka, profesjonalne wsparcie techniczne oraz najnowsze oprogramowanie, które pozwala na stworzenie dla pacjenta indywidualnego programu żywieniowego o najwyższych standardach. Polecam !!

21 października 2018

Aleksandra Husar - Legnica Ocena opinii

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Agencją Promocji Zdrowia - na każdym etapie mogę liczyć na wsparcie, zarówno w zakresie stawiania pierwszych kroków we własnej działalności, jak i później, w dalszej pracy zawodowej. Największym atutem jest dla mnie platforma Profidiet, która niesamowicie ułatwia mi pracę w gabinecie. Do tego stały kontakt z informatykami, wciąż nowe funkcje i narzędzia przydatne w pracy oraz materiały graficzne i szkoleniowe, aby zawsze być na bieżąco. Zachęcam wszystkie osoby, które chcą rozpocząć samodzielną pracę w gabinecie dietetycznym do współpracy z APZ.

17 października 2018

Marzena Chudek - Lublin Ocena opinii

Zdecydowanie polecam. :) Moja współpraca z APZ trwa już ponad 8 lat. Tą firmę tworzą wspaniali ludzie, na których pomoc i wsparcie zawsze można liczyć.

17 października 2018

Dominika Świerk - Węgrzyce Ocena opinii

Nie mam jeszcze własnej działalności, ale pracując w jednej z Poradni Dobrego Dietetyka śmiało mogę powiedzieć, że APZ naprawdę daje świetne narzędzia do pracy. Przydatne materiały i profesjonalny program to podstawa.

15 października 2018

Łukasz Tkacz - Zielona Góra Ocena opinii

Bardzo się cieszę się, że mogłem dołączyć do projektu Fit Dietetyk. Jestem pod olbrzymim wrażeniem wsparcia merytorycznego i technicznego jakie udziela firma APZ. Wystarczy popatrzeć na jakość materiałów oraz wygląd strony internetowej, które moim zdaniem są mega profesjonalne. Każdy problem oraz prośba zostają spełnione niemal natychmiastowo. Współpraca z APZ to sama przyjemność :-) Z nimi nie może się nie udać.

19 listopada 2017

Paulina Limanowska - Wrocław Ocena opinii

Polecam współpracę z firmą APZ. Doskonałe oprogramowanie pozwala na tworzenie idealnie dopasowanych jadłospisów dla pacjentów. Do tego wsparcie techniczne i pomoc na każdym kroku prowadzenia poradni. Serdecznie dziękuję i polecam!

14 listopada 2017

Mirosława Nawłoka - Ostrołęka Ocena opinii

Projekt APZ to prawdziwa rewolucja, która dopiero nadchodzi. To co wydarzy się wkrótce przerasta nawet najśmielsze oczekiwania..
Era programów dietetycznych to przeszłość. PRZYSZŁOŚĆ otwiera się przed NAMI...
Projekcie Dobry Dietetyk ,,nad wyżyny wyrastaj..."

13 września 2017

Edyta Leźnicka - Kielce Ocena opinii

Mogę szczerze polecić współpracę z APZ. Genialny program dietetyczny, który pozwala układać najbardziej zaawansowane jadłospisy. Dużo rozwiązań informatycznych pomagających rozwijać poradnię. Zanim przystąpiłam do sieci Dobry Dietetyk zrobiłam pełne rozeznanie na rynku programów dietetycznych, jak i sieci franczyzowych. Uważam, że APZ nie ma sobie równych, a mimo to cały zespół pracuje cały czas nad jeszcze czymś nowszym i lepszym, aby ułatwiać pracę swoim dietetykom. Rozwój, rozwój, rozwój to mocna strona tego projektu !! :) Dzięki temu każdy dietetyk również ma możliwość własnego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji. Szczerze polecam ! Ja również nie wyobrażam sobie siebie na innym miejscu

12 września 2017

Aldona Kopczyńska - Warszawa Ocena opinii

Już od 7 lat współpracuje z APZ i nie wyobrażam siebie gdzie indziej!!! Była to najlepsza decyzja w moim życiu! Cudowni ludzie, wspaniała atmosfera, najlepsze narzędzia do pracy! Zdecydowanie polecam

12 września 2017

Jacek Kłębowski - Zaborów Ocena opinii

Analizowałem dziesiątki programów miałem możliwość współpracy z kilkoma firmami polecającymi swoje usługi. Jednak ciągle szukałem bardziej kompleksowej obsługi i dobrej atmosfery współpracy. W APZ otrzymałem jedno i drugie i tak zostało już kilka lat. Co roku zaskakują nowymi rozwiązaniami sprawiającymi że Dietetyk może skupić się na pomocy pacjentowi nie tracąc czasu na rzeczy które mogą nam ułatwić zaawansowane narzędzia i oprogramowanie.

11 września 2017

Edyta Krupa - Rybnik Ocena opinii

Współpraca z APZ sprawia, że praca dietetyka jest o wiele przyjemniejsza. Program do układania diet pozwala na dopracowanie jadłospisów w każdym calu, dzięki czemu o wiele łatwiej jest tworzyć diety dostosowane do jednostek chorobowych oraz wymagań pacjentów. Co więcej, wszystko opatrzone jest estetycznymi materiałami, co dodatkowo cieszy oko. Dużym plusem jest również możliwość wymiany doświadczeń z innymi dietetykami.

1 sierpnia 2017

Karolina Górska - Suwałki Ocena opinii

Polecam APZ, w Sieci Dobry Dietetyk jestem 5 lat. Projekt dostarcza wiele narzędzi, które nie są dostępne na rynku dla innych dietetyków m.in. zaawansowany program do układania diet z funkcjami o jakich sobie można obecnie w innych programach pomarzyć. Program pozwala nie tylko układać diety, ale również organizować pracę poradni co jest bardzo istotne. Współpracę z APZ polecam dla osób, które chcą się rozwijać, pracować na najlepszych narzędziach i osiągnąć sukces zawodowy.

14 stycznia 2017

Kinga Pieleszko - Tarnów Ocena opinii

Współpraca z Agencją Promocji Zdrowia stwarza wiele doskonałych możliwości w pracy dietetyka. Polecam serdecznie!

12 stycznia 2017

Arkadiusz Kucharski - Krzeszowice Ocena opinii

Wspaniała współpraca i zrozumienie pod każdym względem. :) Praca staje się łatwiejsza, milsza i komfortowa. Wszystko dzięki osobom z APZ. :)
Dziękuję i zdecydowanie polecam innym

30 grudnia 2016

Karolina Kozela - Kraków Ocena opinii

APZ to marka sama w sobie. Za sukcesem każdego dietetyka z sieci stoi człowiek z wielkim sercem i ogromną PASJĄ. Dzięki Dobremu Dietetykowi mamy szansę rozwijać skrzydła, zgłębiać wiedzę, pracować na najbardziej innowacyjnych programach i przede wszystkim pomagać (z sukcesem) pacjentom ! Polecam w 100%

16 grudnia 2016

Małgorzata Leśnikowska - Olsztyn Ocena opinii

Współpraca z APZ - wzorowa :) Pod każdym względem :) Praca dzięki całemu projektowi i ludziom, którzy pracują przy nim jest naprawdę komfortowa

22 listopada 2016

Katarzyna Zawadzka - Pruszków Ocena opinii

Współpraca z APZ to najlepsze co mogło mi się trafić w moim życiu zawodowym. Współpraca z firmą - wzorowa - zero problemów, pomoc w każdej sprawie od ręki. Program i cała obsługa programu informatycznego - rewelacja :) Współpracujemy już 5 lat

21 listopada 2016

Maciej Bych - Oława Ocena opinii

Doskonały pomysł na własną firmę. Polecam!

21 października 2016