APZ.PL - Dietetyka w Praktyce. Rozwój i Innowacje
kontakt@apz.pl +48 62 720 40 46

Opinie

Opinie osób, które nam zaufały!

Dorota Lejkowska Ocena opinii

Wspaniały zespół ludzi, bardzo dobry program do układania diet, wszechstronne wsparcie ze strony firmy. W listopadzie rozpocznie się 7 rok mojej przygody i współpracy z APZ - gdyby było coś nie tak, to oczywiste że nie byłoby mnie tutaj. Polecam!

9 września 2019

Wojciech Drobiński Ocena opinii

Spełniam się w tej pracy i odnalazłem sens funkcjonowania w zawodzie dietetyka :slightly_smiling_face: APZ - dziękuję za Wszystko!

 

19 sierpnia 2019

Aleksandra Gwazdacz Ocena opinii

Bardzo serdecznie polecam! Cudowne wsparcie ze strony firmy oraz świetnie przekazana wiedza na szkoleniu! Na szkoleniu bardzo prostym językiem dla każdego została przekazana wiedza na temat marketingu, chociaż nie dla każdego jest to łatwy i zrozumiały temat w życiu codziennym. 😁

11 maja 2019

Michał Marciniak Ocena opinii

Bardzo profesjonalne podejście firmy Apz.pl podczas przeprowadzania szkolenia w ramach projektu Dobry Dietetyk. 👍 Jestem bardzo zadowolony i liczę na owocna współpracę! Z czystym sumieniem polecam‼️

25 marca 2019

Karolina Barczewska Ocena opinii

Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak profesjonalną firmą Szkolenie odbyło się na najwyższym poziomie, pracownicy APZ bardzo serdecznie mnie powitali i dbali na każdym kroku o to abym czuła się dobrze w ich siedzibie. Wszystkie informacje niezbędne do prowadzenia własnej działaności oraz całą swoją wiedzę przekazali w sposób bardzo klarowny i szczegółowy. Chętnie służyli pomocą w przypadku kiedy nie byłam czegoś pewna i wiem że w przyszłości też mogę liczyć na ich pomoc. Widać od razu, że takie zachowania nie są wyuczone tylko wszystko odbywa się w bardzo naturalny sposób . Podczas szkolenia można liczyć na kawę w nieograniczonych ilościach oraz pyszne jedzenie. Każdemu kto ma cień wątpliwości czy podjąć współpracę z APZ - serdecznie namawiam i polecam

27 lutego 2019

Elżbieta Horba Ocena opinii

Stawiam pierwsze kroki w swojej działalności i już zauważam, że współpraca z firmą APZ to dobra decyzja. Podczas szkolenia można liczyć na ogrom przydatnej wiedzy, pyszną kawę, poczęstunek i niesamowitą atmosferę. Wszyscy pracownicy APZ zarażają uśmiechem i pozytywną energią. Wiem, że mogę zawsze liczyć na profesjonalną pomoc na każdym etapie mojej pracy. Program do tworzenia jadłospisów jest BEZKONKURENCYJNY, dobrze przemyślany i cały czas udoskonalany. Praca z ludźmi z APZ i tym oprogramowaniem staje się przyjemnością.

15 lutego 2019

Marta Król Ocena opinii

Uważam, że podjęłam dobrą decyzję otwierając swój gabinet w sieci Dobry Dietetyk. :) co prawda jestem dopiero na początku drogi, ale widzę już, ile rozwiązań przychodzi mi z pomocą. Podejrzewam, że gdybym sama otwierała gabinet, nie wymyśliłabym połowy z nich, a zanim bym do tego doszła, minęłoby wiele lat i byłabym daleko w tyle za innymi dietetykami. Program, na którym pracujemy nie jest tylko programem do układania diet, ale jest całym wielkim systemem, nie ma nic dostępnego na rynku, co mogłoby się z nim równać.

12 grudnia 2018

Edyta Łątka Ocena opinii

Polecam współpracę z APZ, bardzo dobrze przygotowany projekt, współpraca jest profesjonalna, wysoki standard obsługi i zawsze wiem, że mogę liczyć na pomoc.

23 października 2018

Lilianna Dorosławska Ocena opinii

Polecam współpracę z firmą APZ. Tu znajdziesz świetne możliwości rozwoju w zawodzie Dietetyka, profesjonalne wsparcie techniczne oraz najnowsze oprogramowanie, które pozwala na stworzenie dla pacjenta indywidualnego programu żywieniowego o najwyższych standardach. Polecam !!

21 października 2018

Ewelina Krutkiewicz Ocena opinii

Z czystym sumieniem polecam! Świetna firma.

18 października 2018

Marzena Chudek Ocena opinii

Zdecydowanie polecam. :) Moja współpraca z APZ trwa już ponad 8 lat. Tą firmę tworzą wspaniali ludzie, na których pomoc i wsparcie zawsze można liczyć.

17 października 2018

Aleksandra Husar Ocena opinii

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Agencją Promocji Zdrowia - na każdym etapie mogę liczyć na wsparcie, zarówno w zakresie stawiania pierwszych kroków we własnej działalności, jak i później, w dalszej pracy zawodowej. Największym atutem jest dla mnie platforma Profidiet, która niesamowicie ułatwia mi pracę w gabinecie. Do tego stały kontakt z informatykami, wciąż nowe funkcje i narzędzia przydatne w pracy oraz materiały graficzne i szkoleniowe, aby zawsze być na bieżąco. Zachęcam wszystkie osoby, które chcą rozpocząć samodzielną pracę w gabinecie dietetycznym do współpracy z APZ.

17 października 2018

Sylwia Rutkowska Ocena opinii

Współpraca z APZ jest naprawdę bezproblemowa, zawsze można liczyć na wsparcie i pomoc już od samego początku. Narzędzia do prowadzenia poradni (m.in.program dietetyczny, kalendarz wizyt) są naprawdę wysokiej jakości

16 października 2018

Karolina Gierek Ocena opinii

Polecam! Bezproblemowa i efektywna współpraca na najwyższym poziomie.

16 października 2018

Dominika Świerk Ocena opinii

Nie mam jeszcze własnej działalności, ale pracując w jednej z Poradni Dobrego Dietetyka śmiało mogę powiedzieć, że APZ naprawdę daje świetne narzędzia do pracy. Przydatne materiały i profesjonalny program to podstawa.

15 października 2018

Arleta Mazurek Ocena opinii

Dopiero zaczynam swoją przygodę z APZ. Otwieram własną działalność i już na tym etapie szczerze mogę polecić współpracę. Firma przygotowuje cały komplet zadań i instrukcji, dzięki którym krok po kroku mogę otworzyć wymarzony gabinet. APZ zapewnia dostęp do najlepszego programu dietetycznego, który na bieżąco jest udoskonalany przez informatyków, według potrzeb dietetyków i pacjentów. Szkolenie przygotowuje do sprawnego korzystania z udostępnionych programów, pracy z pacjentem oraz skutecznego promowania poradni. Ludzie pracujący w APZ są niesamowicie zaangażowani w swoją pracę. Pomagają przy wyborze lokalizacji, sprawdzają warunki najmu lokalu ( nie pozwolą „wpuścić w maliny”), doradzają przy wyborze sprzętu czy wyposażeniu lokalu oraz pomagają przy wypełnieniu wniosku o dofinansowanie.
DZIĘKUJĘ za cierpliwość, pomoc i każdą konsultację.

13 września 2018

Maria Mrozek Ocena opinii

Współpracę z APZ rozpoczęłam niedawno, po 2-3 latach obserwowania projektu. Wiem, że był to bardzo dobry wybór drogi zawodowej, dzięki któremu mogę w praktyce wykorzystywać wiedzę zdobytą na studiach i szkoleniach oferując klientom wysoką jakość usług. Brawa dla całego zespołu APZ za zaangażowanie, wszelką pomoc i wsparcie oraz udostępnianie i ciągłe udoskonalanie narzędzi najwyższej jakości.

23 marca 2018

Łukasz Tkacz Ocena opinii

Bardzo się cieszę się, że mogłem dołączyć do projektu Fit Dietetyk. Jestem pod olbrzymim wrażeniem wsparcia merytorycznego i technicznego jakie udziela firma APZ. Wystarczy popatrzeć na jakość materiałów oraz wygląd strony internetowej, które moim zdaniem są mega profesjonalne. Każdy problem oraz prośba zostają spełnione niemal natychmiastowo. Współpraca z APZ to sama przyjemność :-) Z nimi nie może się nie udać.

19 listopada 2017

Paulina Limanowska Ocena opinii

Polecam współpracę z firmą APZ. Doskonałe oprogramowanie pozwala na tworzenie idealnie dopasowanych jadłospisów dla pacjentów. Do tego wsparcie techniczne i pomoc na każdym kroku prowadzenia poradni. Serdecznie dziękuję i polecam!

14 listopada 2017

Agata Cyran Ocena opinii

Bardzo polecam współpracę z Agencją Promocji Zdrowia. Jest to firma, która kładzie nacisk na najwyższy poziom świadczonych usług i indywidualne podejście do pacjenta. Dietetyk współpracujący z APZ ma zapewnione szereg narzędzi niezbędnych do pracy: najlepszy program dietetyczny, stronę internetową, wsparcie techniczne, merytoryczne i wiele innych.

20 września 2017

Mirosława Nawłoka Ocena opinii

Projekt APZ to prawdziwa rewolucja, która dopiero nadchodzi. To co wydarzy się wkrótce przerasta nawet najśmielsze oczekiwania..
Era programów dietetycznych to przeszłość. PRZYSZŁOŚĆ otwiera się przed NAMI...
Projekcie Dobry Dietetyk ,,nad wyżyny wyrastaj..."

13 września 2017

Edyta Leźnicka Ocena opinii

Mogę szczerze polecić współpracę z APZ. Genialny program dietetyczny, który pozwala układać najbardziej zaawansowane jadłospisy. Dużo rozwiązań informatycznych pomagających rozwijać poradnię. Zanim przystąpiłam do sieci Dobry Dietetyk zrobiłam pełne rozeznanie na rynku programów dietetycznych, jak i sieci franczyzowych. Uważam, że APZ nie ma sobie równych, a mimo to cały zespół pracuje cały czas nad jeszcze czymś nowszym i lepszym, aby ułatwiać pracę swoim dietetykom. Rozwój, rozwój, rozwój to mocna strona tego projektu !! :) Dzięki temu każdy dietetyk również ma możliwość własnego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji. Szczerze polecam ! Ja również nie wyobrażam sobie siebie na innym miejscu

12 września 2017

Aldona Kopczyńska Ocena opinii

Już od 7 lat współpracuje z APZ i nie wyobrażam siebie gdzie indziej!!!

12 września 2017

Jacek Kłębowski Ocena opinii

Analizowałem dziesiątki programów miałem możliwość współpracy z kilkoma firmami polecającymi swoje usługi. Jednak ciągle szukałem bardziej kompleksowej obsługi i dobrej atmosfery współpracy. W APZ otrzymałem jedno i drugie i tak zostało już kilka lat. Co roku zaskakują nowymi rozwiązaniami sprawiającymi że Dietetyk może skupić się na pomocy pacjentowi nie tracąc czasu na rzeczy które mogą nam ułatwić zaawansowane narzędzia i oprogramowanie.

11 września 2017

Edyta Krupa Ocena opinii

Współpraca z APZ sprawia, że praca dietetyka jest o wiele przyjemniejsza. Program do układania diet pozwala na dopracowanie jadłospisów w każdym calu, dzięki czemu o wiele łatwiej jest tworzyć diety dostosowane do jednostek chorobowych oraz wymagań pacjentów. Co więcej, wszystko opatrzone jest estetycznymi materiałami, co dodatkowo cieszy oko. Dużym plusem jest również możliwość wymiany doświadczeń z innymi dietetykami.

1 sierpnia 2017

Olga Sułkowska Ocena opinii

Szczerze polecam APZ wszystkim, którzy chcą realizować się w zawodzie jako dietetyk.

5 kwietnia 2017

Paulina Kmieciak Ocena opinii

Pierwsze spotkanie dotyczące współpracy franczyzowej przebiega w bardzo fachowej, rzeczowej ale i ciepłej atmosferze. Przedstawiony program pracy z pacjentem robi ogromne wrażenie. Pacjenci mogą liczyć na wysoką jakość usług, natomiast dla dietetyka współpraca z Dobrym Dietetykiem to na pewno ogromne ułatwienie. Zasady franczyzy przedstawione są w jasny sposób i wyglądają bardzo obiecująco.

18 stycznia 2017

Karolina Górska Ocena opinii

Polecam APZ, w Sieci Dobry Dietetyk jestem 5 lat. Projekt dostarcza wiele narzędzi, które nie są dostępne na rynku dla innych dietetyków m.in. zaawansowany program do układania diet z funkcjami o jakich sobie można obecnie w innych programach pomarzyć. Program pozwala nie tylko układać diety, ale również organizować pracę poradni co jest bardzo istotne. Współpracę z APZ polecam dla osób, które chcą się rozwijać, pracować na najlepszych narzędziach i osiągnąć sukces zawodowy.

14 stycznia 2017

Kinga Pieleszko Ocena opinii

Współpraca z Agencją Promocji Zdrowia stwarza wiele doskonałych możliwości w pracy dietetyka. Polecam serdecznie!

12 stycznia 2017

Weronika Kubas Ocena opinii

Agencja Promocji Zdrowia to Partner, który daje niesamowite narzędzia do realizowania zadań stojących przed każdym dietetykiem. Każdy z Nas dostaje najlepszej jakości program, który ciągle dostosowywany jest do rosnących potrzeb dietetyków i pacjentów, materiały ale przede wszystkim możemy liczyć na pomoc i wsparcie w razie problemów.

10 stycznia 2017

Marta Kaczmarek Ocena opinii

Dobry Dietetyk daje możliwości rozwoju w zawodzie, dobre narzędzia do pracy, a także wsparcie na każdym poziomie współpracy. Zrzeszeni dietetycy mają możliwość kontaktu ze sobą, wymieniając swoje doświadczenia podnoszą standard opieki nad pacjentami. Sieć cały czas się rozwija, chętnie wprowadza zmiany zasugerowane przez współpracujących dietetyków. Polecam

3 stycznia 2017

Katarzyna Dyja Ocena opinii

Franczyza Dobry Dietetyk to najlepszy sposób na połączenie swojej pasji z realizacją zadań zawodowych. Dzięki pełnemu profesjonalizmowi, dbałości o szczegóły od strony organizacyjnej i technicznej mam poczucie, że oferuję klientom pomoc o najwyższych standardach.

3 stycznia 2017

Arkadiusz Kucharski Ocena opinii

Wspaniała współpraca i zrozumienie pod każdym względem. :) Praca staje się łatwiejsza, milsza i komfortowa. Wszystko dzięki osobom z APZ. :)
Dziękuję i zdecydowanie polecam innym

30 grudnia 2016

Karolina Kozela Ocena opinii

APZ to marka sama w sobie. Za sukcesem każdego dietetyka z sieci stoi człowiek z wielkim sercem i ogromną PASJĄ. Dzięki Dobremu Dietetykowi mamy szansę rozwijać skrzydła, zgłębiać wiedzę, pracować na najbardziej innowacyjnych programach i przede wszystkim pomagać (z sukcesem) pacjentom ! Polecam w 100%

16 grudnia 2016

Małgorzata Leśnikowska Ocena opinii

Współpraca z APZ - wzorowa :) Pod każdym względem :) Praca dzięki całemu projektowi i ludziom, którzy pracują przy nim jest naprawdę komfortowa

22 listopada 2016

Katarzyna Zawadzka Ocena opinii

Współpraca z APZ to najlepsze co mogło mi się trafić w moim życiu zawodowym. Współpraca z firmą - wzorowa - zero problemów, pomoc w każdej sprawie od ręki. Program i cała obsługa programu informatycznego - rewelacja :) Współpracujemy już 5 lat

21 listopada 2016

Martyna Diakow Ocena opinii

Polecam! Wyśmienity zespół ludzi z prawdziwą pasją.

22 października 2016

Maciej Bych Ocena opinii

Doskonały pomysł na własną firmę. Polecam!

21 października 2016

Piotr Kaźmierczak Ocena opinii

Cieszę się, że miałem w życiu szansę spotkać na swojej drodze firmę APZ i ludzi z nią współpracujących. Niesamowity rozwój osobisty i możliwość współdziałania z dietetykami z całej Polski. Muszę stwierdzić, że współpraca z firmą układa się rewelacyjnie. Trudno sobie wyobrazić lepiej dopracowany system wdrożenia w zawód dietetyka. Nawiązanie współpracy z APZ było moim najlepszym wyborem życia zawodowego. Dzięki ogromnej pomocy mogę się przede wszystkim skupić na najważniejszej kwestii - czyli profesjonalnej obsłudze pacjenta. Resztę żmudnych i trudnych spraw mogę zepchnąć na dalszy plan, bo wiem, że zawsze mogę liczyć na pomoc.

16 października 2016
Przewiń do góry