APZ.PL - Dietetyka w Praktyce. Rozwój i Innowacje
kontakt@apz.pl +48 733 125 125

Kariera w APZ

 

Dlaczego warto u nas pracować?

Zanim odpowiesz sobie na to pytanie, w pierwszej kolejności musisz odrobinę poznać naszą firmę i sprawdzić czy jej atmosfera i profil działania jest spójny z Twoimi osobistymi i zawodowymi oczekiwaniami. Dlatego pozwól, że napiszemy kilka słów o sobie… 

 

 

Jako firma działamy na rynku nieprzerwanie od 2001 roku. Przez pierwsze kilka lat działalności zbieraliśmy wiedzę i doświadczenie pod realizację przyszłych, ważnych projektów. Nasz pierwszy, wielki plan udało się ostatecznie wdrożyć w życie w 2007 roku. I właśnie od tego momentu datujemy oficjalne rozpoczęcie prac nad rozwojem naszego kluczowego projektu - ogólnopolskiej sieci placówek poradnictwa żywieniowego. Dzięki ogromnej pracy i determinacji, w ciągu kilku lat staliśmy się liderem branży dietetycznej w naszym kraju. Aktualnie, w realizowanym przez nas projekcie funkcjonuje blisko pół tysiąca poradni dietetycznych, z usług których każdego miesiąca korzysta kilkanaście tysięcy klientów. Nasz projekt realizujemy obecnie pod dwoma markami:

Jak się domyślasz, dynamiczny rozwój naszego projektu wymaga też ciągłego poszerzania naszej kadry stąd w ramach prowadzonych procesów rekrutacyjnych nieustannie poszukujemy nowych pracowników, którzy pomogliby nam dalej realizować nasze marzenia i plany.  Być może właśnie i Ty jesteś w stanie nam w tym ambitnym zadaniu również pomóc. 

Jako firma wiążemy się z naszymi pracownikami zawsze na długie lata. Chcemy by w murach naszej firmy czuli się jak w domu, mieli bardzo komfortowe i niestresujące warunki pracy a także nieograniczoną możliwość samorealizacji. Już sama siedziba naszej firmy mówi o tym jak wielką wagę przywiązujemy do tego, by każdy pracownik czuł się w naszych murach ciepło, bezpiecznie i wyjątkowo. 

Jeżeli szukasz właśnie takiej atmosfery pracy i masz pewność, że jesteś w stanie swoimi kompetencjami pomóc nam dalej się rozwijać, to bardzo chętnie powitamy Cię w naszych progach. 

 

Kogo szukamy?

W ramach rozwoju naszej firmy poszukujemy osób na różne stanowiska, m.in. programistów, specjalistów od stron internetowych, mediów społecznościowych, grafików, specjalistów ds. marketingu, rekrutacji czy dofinansowań zewnętrznych. Ale chętnie też porozmawiamy z każdą inną osobą, która zainspiruje nas swoimi kompetencjami czy umiejętnościami mogącymi pomóc w dalszym rozwoju naszej firmy. Naszym celem jest zatrudnianie osób, które czują się doskonale w tym co robią. Nie chcemy aby ktokolwiek w naszej firmie wykonywał na siłę zadania których nie umie lub nie lubi. Jesteśmy zdania, że praca ma sprawiać zawsze radość i ogromną satysfakcję.

Jeżeli więc uważasz, że posiadasz jakieś konkretne umiejętności, które jesteś w stanie zaoferować naszej firmie, masz jakiś nowy, ciekawy pomysł, który mógłby rozwinąć naszą firmę w nowych obszarach, to nie ważne czy jesteś informatykiem, psychologiem czy artystą. Dla nas liczą się przede wszystkim Twoje umiejętności a nie dotychczasowa historia zatrudnienia, byłe stanowiska, rodzaj wykształcenia czy staż pracy. 

 

Jakie cenimy wartości?

Nasza firma stara się przestrzegać najwyższych standardów etycznych i biznesowych. To głównie dzięki wyznaczonym i sumiennie realizowanym wartościom udało nam się nie tylko odnieść ogromny sukces rynkowy ale także, mimo upływu lat, wciąż notujemy dynamiczny wzrost. 

Jako firma ogromnie cenimy sobie takie cechy jak słowność, rzetelność, terminowość, pracowitość, szybkość działania, sprawne rozwiązywanie problemów, wygląd, estetykę czy budowanie właściwego wizerunku. Ponieważ w tej kwestii jesteśmy wobec siebie samych niezwykle wymagający, to  również  podobnych cech oczekujemy od naszych przyszłych pracowników czy współpracowników. Jeżeli więc wyznajesz podobne wartości co my, to niewątpliwie będzie nam po drodze.  

 

W jakiej formie oferujemy pracę? 

Ta kwestia uzależniona jest przede wszystkim od sytuacji osobistej i zawodowej kandydata a także rodzaju stanowiska czy zakresu zadań. Współpraca z naszą firmą może odbywać się na wszystkich możliwych zasadach:

  • umowy o pracę,

  • umowy zlecenie,

  • umowy współpracy,

  • umowy stażu czy odbywania praktyk.

Ta kwestia jest zawsze ustalana indywidualnie z każdą z osób na spotkaniu rekrutacyjnym.  

 

Jak praca wygląda czasowo?

Jako firma staramy się bardzo mocno dbać o prawidłową kondycję psychofizyczną każdego pracownika. Nie chcemy by ktokolwiek do pracy przychodził przemęczony, przepracowany czy wypalony nadmiarem zleconych mu zadań. Nasza firma pracuje wyłącznie stacjonarnie od poniedziałku do piątku w stałych godzinach od 8.00 do 16.00. Nikt w firmie nigdy nie zostaje dłużej, nie przychodzi wcześniej, nigdy też nie zlecamy prac domowych czy weekendowych, nawet za dodatkowym wynagrodzeniem. W ramach dobrych praktyk zabraniamy pracownikom po godzinach kontaktowania się z klientami, odpisywania na maile służbowe, raportowania pracy, itp.  Wszystkie zadania są realizowane wyłącznie w czasie obowiązujących godzin pracy. 

 

W jakich warunkach pracujemy?

Jako firma przywiązujemy ogromną wagę do miejsca w którym przebywamy. Praca stanowi sporą część naszego dnia, więc chcemy aby każdy pracownik czuł się u nas wyjątkowo i niestandardowo. Wszystkie pomieszczenia w naszym budynku zostały specjalnie zaprojektowane i przygotowane w najwyższym standardzie jakości. Zadbaliśmy o każdy element wyposażenia i wystroju wnętrz, aby nasi pracownicy jak również odwiedzający nas goście czuli się w naszych progach zawsze wyjątkowo.  

Każdy z pracowników ma w pełni wyposażone i komfortowe stanowisko pracy. Zadbaliśmy o profesjonalne krzesła biurowe gwarantujące duży komfort pracy, dedykowane meble biurowe, sprzęt komputerowy. Na terenie firmy znajduje się kilka biur, dwie w pełni wyposażone kuchnie, łazienki, pomieszczenia socjalne, sala szkoleniowa, sala konferencyjna a nawet studio nagrań. Każde z biur jest urządzone w innym, niepowtarzalnym stylu z dbałością o najmniejsze szczegóły wystroju wnętrz. 

Jak wygląda atmosfera naszej pracy?


Wszyscy traktujemy się w firmie bardzo przyjaźnie i próbujemy zawsze wspólnie rozwiązywać wszelkie problemy. Mimo dobrej atmosfery każdy z nas zna jednak swoje zadania i obowiązki. Nie ma u nas w firmie stanowisk o wyższym statusie uznaniowym, ze względu na umiejętności, wiedzę czy staż pracy. Mamy jedynie zależności stanowisk pracy. 

Staramy się wspólnie celebrować różne ważne święta czy imprezy okolicznościowe, aby cały czas tworzyć miłą atmosferę. 

 

Jak złożyć aplikację do pracy w naszej firmie?

 

Najlepiej zrobić to poprzez specjalny formularz zamieszczony w tym dziale. Nasz specjalista ds. rekrutacji postara się jak najszybciej rozpatrzeć zgłoszoną kandydaturę. Przy składaniu aplikacji należy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola formularza, załączyć swoje CV a także przedstawić bliżej swoje umiejętności czy kompetencje, które mogą wnieść wartość w rozwój naszej firmy. 

W pierwszej kolejności rozpatrujemy te aplikacje, które zostały najbardziej starannie zaprezentowane. Jest to dla nas pierwszym wyznacznikiem jakości pracy naszego kandydata. 

 

Dla kogo nie mamy aktualnie pracy?

Na tą chwilę, w ramach naszej działalności nie oferujemy stanowisk pracy w charakterze ogólnego pracownika biurowego, księgowego, administracyjnego, sekretarki. Szukamy jedynie osób ze specjalistycznym doświadczeniem czy kwalifikacjami mogącymi wnieść konkretną wartość w rozwój naszej firmy. 

 

Czy firma przyjmuje stażystów?

 

W ramach naszej działalności oferujemy również stanowiska pracy na zasadzie stażu. Warunki tej formy zatrudnienia zależne są od aktualnych warunków jakie oferują w danym momencie Urzędy Pracy. Praktycznie wszyscy pracownicy, którzy zakończyli u nas staż, zostali w naszym zespole na stałe.  Każdego stażystę staramy się traktować jak pełnoprawnego członka naszej załogi. Wkładamy ogrom wysiłku, czasu i pracy w jego rozwój a także chcemy by zdobył jak najlepsze doświadczenie. Wszystko po to by mógł  nową energią  i nowymi pomysłami wesprzeć naszą firmę w przyszłości. Jeżeli więc marzysz kształcić swoje umiejętności i kompetencje w takiej firmie jak nasza, chętnie pomożemy Ci w rozwoju. 

 

Czy każdemu odpowiadamy na złożoną aplikację?

W ramach szacunku, staramy się odpowiedzieć na każdą złożoną aplikację w naszym systemie. Nie odpowiadamy jedynie na aplikacje złożone w sposób przypadkowy, niestaranny czy nieprzemyślany. Naszym przyszłym pracownikom oferujemy bardzo korzystne i komfortowe warunki pracy, ale jednocześnie mamy wobec naszych kandydatów również wysokie wymagania. Na równi z kwalifikacjami cenimy sposób zachowania, jakość prowadzenia rozmów telefonicznych, sposób wysławiania czy styl komunikowania się.