• Sprawdź,
  • co możemy Ci
  • zaoferować!

Ty skupiasz się jedynie na obsłudze klienta. My przejmujemy wszystko co trudne i kosztowne.

Zanim
wystartujesz

Przygotujemy dla Ciebie komplet wszystkich najważniejszych instrukcji, zaleceń i zadań które wspólnie zrealizujemy jeszcze przed otwarciem gabinetu. To da Ci pewność powodzenia inwestycji i ogromną przewagę nad konkurencją już na starcie.

Oprogramowanie

Twój gabinet otrzyma dostęp do specjalistycznej i najbardziej zaawansowanej platformy ProfiDiet System. To zestaw specjalnych programów i aplikacji, począwszy od najszybszego na rynku oprogramowania do układania diet, poprzez specjalne narzędzia deweloperskie a skończywszy na zaawansowanych programach wspierających codzienny marketing.

Szkolenie
informatyczne

Przeszkolimy i perfekcyjnie przygotujemy Cię do sprawnego korzystania ze wszystkich programów i aplikacji które otrzymasz. Dzięki temu praca z klientem będzie już tylko czystą przyjemnością.

Szkolenie
zawodowe

Wdrożymy Cię we wszystkie tajniki skutecznej obsługi klienta. Poznasz krok po kroku wszystkie zasady prowadzenia gabinetu oraz zdobędziesz w tym zakresie wiedzę na którą sami pracowaliśmy ponad 20 lat

Szkolenie
marketingowe

Nauczymy Cię jak skutecznie promować się na rynku lokalnym i wyróżnić na tle konkurencji. Otrzymasz od nas kompletne wsparcie marketingowe, a najtrudniejsze zadania w tej kwestii wykonamy za Ciebie.

Strona
internetowa

Przygotujemy dla Ciebie indywidualny i zaawansowany portal internetowy z ogromem funkcji interaktywnych, specjalnym kalendarzem wizyt i własną poradnią internetową. Otrzymasz wszystko na gotowo, a jeżeli coś Ci się nie spodoba możesz to w każdej chwili zmodyfikować samodzielnie.

Indywidualna
strefa pacjenta

Zapewnimy własną stronę internetową nie tylko Tobie ale każdemu Twojemu klientowi. Będzie on mógł otrzymywać najważniejsze ciekawostki, które go interesują, śledzić swoje wyniki, porównywać „na żywo” postępy terapii z innymi ludźmi w Polsce, prowadzić własne dzienniki pomiarów, rejestrować badania, itp.

Wsparcie graficzne

Otrzymasz indywidualne wsparcie naszego grafika. Potrzebujesz przygotować skuteczną i atrakcyjną reklamę, baner, chcesz okleić samochód, zareklamować się na facebooku lub w gazecie? Wystarczy tylko jedno Twoje słowo!

Wsparcie
merytoryczne

Jeżeli potrzebujesz napisać artykuł reklamowy albo wygłosić ciekawą prezentację, to również możemy Ci pomóc. Dostarczymy Ci potrzebny tekst lub gotową prezentację multimedialną wraz z przygotowanym pisemnie wykładem.

Bezpieczeństwo
prawne

Przygotujemy i wdrożymy do Twojego gabinetu kompleksową procedurę ochrony danych osobowych zgodnie z najnowszymi procedurami GIODO. Dokonamy za Ciebie złożonej procedury rejestracji danych osobowych oraz zapewnimy Twojej poradni bezpieczne funkcjonowanie w sieci internetowej zgodnie z aktualnymi wymaganiami prawnymi.

Wsparcie osobistego
menedżera

Efektywność Twojej działalności będzie nieustannie monitorowana i w razie potrzeby momentalnie wspierana. Na bieżąco będziesz otrzymywać wykaz ewentualnych niedopatrzeń czy błędów wraz z instrukcją ich szybkiego i skutecznego rozwiązania.

Wybór lokalizacji
i wyposażenie

Doradzimy Ci kompleksowo w zakresie umowy najmu gabinetu, jego lokalizacji, zasad działania a także najbardziej potrzebnego wyposażenia. Doradzimy jak wyposażyć gabinet i jaki warto zakupić sprzęt by miało to ekonomiczny sens.

Konsultacje bieżące

Jeżeli będziesz potrzebować jakiegokolwiek wsparcia marketingowego lub technicznego w każdej chwili możesz zwrócić się o pomoc. Pomożemy Ci rozwiązać każdy najmniejszy problem. A w razie potrzeby możesz nas zawsze odwiedzić osobiście i doszkolić się z nurtujących Cię problemów.

Gwarancja
powodzenia

To największy atut naszego projektu.

Ponad 97% dietetyków po upływie 2 lat wciąż prowadzi swój gabinet i z roku na rok notuje coraz lepsze wyniki.

Blisko 50% naszych gabinetów pracuje na maksimum swoich możliwości. Ponad 80% z nich zatrudnia już od jednego do kilku dietetyków.

Dotacje
na działalność

Sprawdzimy Twoją możliwość pozyskania dotacji, przygotujemy wszystkie potrzebne wnioski i poprowadzimy procedurę ich prawidłowego złożenia. Możesz uruchomić swoją działalność za darmo i prowadzić ją dłuższy czas zupełnie bez żadnych kosztów.

Nie wierzysz w swój sukces?

Sprawdź osobiście